Sitemizde Üyelikler Manuel Olarak Tarafımızdan Açılmaktadır. Site Tanıtımları için Whatsapp ile bilgilerinizi bize iletin.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çamaşır Makinesi Bitti Göstergesi Neden Yanıp Söner
#1
Çamaşır makineniz, normal yıkama programını tamamlamasından sonra programın sona erdiğini ön panelde yer alan "Bitti" lambasıyla size bildirir. Bu şekilde makinenizin programının bittiğini ve kapağını açarak, çamaşırlarınızı alabileceğinizi anlayabilirsiniz. Ancak bazen çamaşır makinenizin "Bitti" lambası düz şekilde yanmak yerine yanıp, sönme gibi bir eylemde bulunabilir. Bu durumda çamaşır makinenizde bir sorun mevcuttur ve bu soruna istinaden sizi uyarıyordur. Böyle bir sorunu mutlaka dikkate almanız Gaziemir Arçelik Servisi uzmanlarımız tarafından ehemmiyet ile tavsiye ediliyor. Çünkü çok daha maliyetli çamaşır makinesi arızalarıyla karşılaşmanıza ve hatta ciddi risk teşkil edebilecek sorunları yaşamanıza neden olabilir.

Çamaşır Makinesi Bitti Göstergesi Neden Yanıp Söner

Çamaşır makinenizde "Bitti" göstergesi yanıp sönmesinin pek çok farklı sebebi olabilir. Ancak Karabağlar Arçelik Servisi uzmanlarına göre makinenizin tahliye borusu ya da tahliye hortumunun tıkanmış olması muhtemeldir. Bu durumda çamaşır makinenizin tahliye borusuna ve tahliye hortumuna bakmanız gerekir. Öncelikle çamaşır makinenizin ön panelinde yer alan koruma parçasını sökmelisiniz. Bu parça tırnaklı ya da vidalı olabilir. Bu parçayı söktükten sonra makinenizin sağ altında bulunan ve saat yönünde çevirerek açabileceğiniz tahliye pompası kapağı bulunur. Su tahliye pompası filtresine ulaşmanızı sağlayan burada herhangi bir cisim (tel, düğme, bozuk para, çorap vb.) olup, olmadığını kontrol edin. Eğer burada bir cisim varsa aldığınız hata bundan kaynaklanabiliyor olabilir. Bu aşamada özellikle çok aşırı tüy dökebilen kıyafet veya tekstil ürünlerini yüksek sıcaklık değerlerinde yıkamanız durumunda tüylerin tahliye parçalarından birisinde tıkanmaya neden olabilmesi yüksek muhtemeldir. Bu sebeple de bu tip çamaşırların yıkanması noktasında mutlaka dikkatli şekilde hareket edilmesi gerekiyor.

Çamaşır makinenizin su tahliye pompa filtresinde bir cisim yoksa su tahliye hortumu kireç, çakıl vb. faktörler dolayısı ile tıkanmış olabilir. Bunu anlayabilmeniz için makinenizin altından çıkarak, tesisat borusuna bağlanan su tahliye hortumunu sökerek, içerisin kontrol etmelisiniz. Eğer bir tıkanıklık varsa tel yardımıyla açabilirsiniz. Ancak burada da tıkanıklık yok ve makinenizin bitti lambası yanıp, sönmeye devam ediyorsa yapabileceğiniz başka bir işlem imkanı olmadığından https://tr.servisw.com linki üzerinden ulaşabileceğiniz, Arçelik Servisi hizmetlerine başvuru gerçekleştirmeniz gerekiyor.
izmir oto çekicikarabağlar arçelik servisi 

İstek Önerileriniz için PM Lütfen.
Alıntı
#2
Profesyonel evden eve nakliyat sektörünün bursa ilin'de ki en güvenilen firmalarından bir tanesi olan Gözde nakliyat firması siz değerli müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Bursa ili ve ilçelerine, her semtine, her mahallesine ayrı ayrı hizmetler vermeye devam eden firmamız bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasındadır. Profesyonel hizmet verdiğimiz yerlerden bir tanesi olan bursa evden eve nakliyat sektörü hizmet açısından önemli bölgelerden bir tanesidir. Bursa evden eve nakliyat firmamız bulunduğu konuma göre oldukça fazla nakliyat hizmeti gerçekleşen bölgede bir çok firma faaliyet göstermektedir.

bursa evden eve nakliyat sektörünün en önde gelen firmalarından bir tanesi olan Gözde nakliyat firması gerçekleştirdiği profesyonel ev taşıma hizmetleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Firmamız en geniş araç filosuna sahiptir bu sayede her türlü evin ve işyerinin eşyasını kolaylıkla taşıyabilmektedir. bursa evden eve nakliyat Sektörünün en iyi ustalarını şirket bünyesinde bulunduran firmamız profesyonel ve kusursuz nakliyat hizmetleri ile sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmaktadır.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
eyetkiliservisi.com tr.servisw.com servisw.com yetkiliservisizmir.com samsung-tr.com televizyonhastanesi.com tr.ayazteknik.net servisler.net iotocekici.com servisg.com servisf.com servisyazdir.com izmirotocekici.weebly.com iyetkiliservisi.com eyetkiliservisi.weebly.com aydinservisi.com